Registrace očkování

centrální registr očkování proti COVID-19

Registrace očkování

Antigenní test ze slin. ECOTEST SALIVA určeno pro samotestování

Nejprodávanější zboží:

    
České roušky 50 ks České FFP2 respirátory Antigenní RychloTEST  Angigenní test ze slin  
České roušky a FFP2 respirátory

Aktuální informace k očkování proti COVIDu

PODROBNÝ NÁVOD očkování Centrální rezervační systém krok za krokem.

Očkování proti COVID-19 – registrace na očkování proti COVIDU.

Telefonní linka pro očkování seniorů v Ostravě.

Certifikát očkování COVID-19.

Registrace na očkování proti COVIDU

Registrace očkování proti COVID-19.

Nemocnice čekají na vytvoření centrálního registru lidí již naočkovaných proti koronaviru podle metodiky ministerstva zdravotnictví. Registr vnese do očkování v republice přehled. Bude tedy díky němu jasné, kdo již vakcínu dostal. Každá z nemocnic si zatím vytváří svoji vlastní evidenci, kterou následně začlení do celorepublikového centrálního registru.

Centrální registr očkování. A registrace proti očkování COVIDU.

Na očkování proti covidu se bude objednávat od února, oznámil Babiš

Centrálni REGISTR OČKOVÁNÍ proti COVIDU. Registrace očkování na COVID.

Od 15. ledna bude spuštěn rezervační systém na očkování pro seniory nad 80 let. Od 1. února bude systém spuštěn pro všechny občany.

Senioři nad 80 let si budou moci rezervovat termín osobně, přes svého praktického lékaře, případně zavoláním na linku 1221, kde s nimi bude žádost vyplněna, tvrdí Babiš.

Ostatní občané se budou moci objednat od února s tím, že vyplní konkrétní údaje o svém věku, zdravotním stavu a povolání. Systém jim následně určí termín očkování. Správnost údajů bude podle premiéra ověřována, aby nedošlo ke zneužívání.

O pořadí rozhodne systém

„Systém to naprogramuje a samozřejmě každý, kdo se tam rezervuje, musí vyplnit údaje,” tvrdí Babiš. Zdravý člověk, kterému je 66 let, podle Babiše dostane termín později než například pětašedesátiletý zájemce s vysokým tlakem, obezitou nebo závažným onemocněním plic. Očkování COVID.

Dříve přijdou na řadu i lidé trpící cukrovkou či onemocněním ledvin. Za zaměstnání budou preferováni pracovníci integrovaného záchranného systému, kritické infrastruktury, zdravotnictví, školství či sociálních služeb.

„Byl bych rád, kdybychom to stihli do konce září,“ řekl Babiš k očkovacímu plánu.

Očkovací látka bude v průběhu ledna přicházet „každý čtvrtek”.

Možné zlepšení v polovině ledna

„Situace není dobrá, je jiná,“ tvrdí Babiš k aktuální situaci zdravotnického systému.

„Každý chce předvídatelnost. Ať mi někdo řekne, jak se budou lidi chovat,“ posteskl si premiér nad tím, že lidé některá opatření nedodržují a jsou frustrovaní.

Pokud lidé budou opatření dodržovat, v polovině ledna by se podle něj mohla situace začít zlepšovat.

Podle Babiše bude rok 2021 složitý. „Do normálu” bychom se podle něj mohli vrátit v roce 2023.

ZDROJ: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/na-ockovani-proti-covidu-se-bude-objednavat-od-unora-oznamil-babis-40346713

Kde se očkovat proti koronaviru

Centrální registr očkování proti COVIDu-19 koronaviru. Sledujte naše stránky, kde jsou informace k očkování proti koronaviru na jednom místě.

Jihočeský kraj v pondělí jako první představí koncepci, podle které chce postupně naočkovat co nejvíc obyvatel proti covidu-19. V regionu se hodlají vydat německou cestou a využít vakcinační centra. Strategii kraj nabídne ministerstvu zdravotnictví k využití i ve zbytku Česka.

Celorepublikově má koordinaci očkovací strategie na starosti Zdeněk Blahuta, kterého si vybral ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Premiér Andrej Babiš (ANO) původně hledal pro očkování i vládního zmocněnce, koncem prosince ale oznámil, že záštitu nad náročnou logistickou operací přebírá sám.

Podle ministerského předsedy je očkování jednou z největších výzev příštích měsíců. „Jedině tak ochráníme náš zdravotní systém a budeme uvolňovat opatření. Očkování je cesta k normálnímu životu. Ta cesta je ale dlouhá,“ řekl Babiš v novoročním projevu.

Také prezident Miloš Zeman vyzval už ve svém vánočním poselství Čechy, aby se nechali proti covidu-19 naočkovat.

Očkování proti koronaviru COVID-19 PRAHA

Registrace na očkování proti covidu začnou v půli ledna 2021.

Podle ministerstva zdravotnictví bude v půlce ledna spuštěn rezervačnímu systém na očkování proti covid-19. Přihlášení budou řazeni do jednotlivých skupin dle priorit a posléze budou zprávou informováni, kdy a kam mají na vakcínu přijít.

„Ministerstvo zdravotnictví připravuje spuštění Centrálního registračního systému, který dotyčné, v případě že spadají do prioritních skupin, upozorní na termín a místo očkování. A to prostřednictvím e-mailu nebo SMS. V případě potřeby mohou oznámení učinit také praktičtí lékaři,“ sdělila Novinkám tisková mluvčí resortu Barbora Peterová. „Systém by měl být spuštěn 15. ledna,“ doplnila.

Odkazovala přitom na tzv. indikační skupiny k očkování, které rozdělují obyvatele ve Strategii očkování proti nemoci covid-19.

Podle ní by měli přijít na řadu nejprve osoby starší 65 let a chronicky nemocní pacienti, následně pracovníci orgánů ochrany veřejného zdraví v oblasti epidemie, pracovníci v sociálních službách, příslušníci armády a dalších prvků kritické infrastruktury a v poslední vlně další lidé, kteří budou mít o očkování zájem.

1. Osoby ve věku 65 let a více a bez ohledu na věk chronicky nemocní pacienti uvedených skupin:

a) Chronická respirační onemocnění (CHOPN, bronchiektázie, plicní fibrózy – cystická fibróza, idiopatická plicní fibróza, PCD)
b) Rezistentní hypertenze (zvýšený TK 140/90 mmHg a vyšší navzdory nejméně trojkombinaci antihypertenziv)
c) Závažné dekompenzované onemocnění srdce (srdeční selhávání a ICHS, zejména stav po AKS a po revaskularizaci, kardiomyopatie)
d) Obezita (BMI > 35 kg/m2)
e) Hemato-onkologické onemocnění
f) Závažné onemocnění ledvin a jater
g) Závažný, farmakologicky řešený diabetes mellitus
h) Pacienti po transplantaci solidního orgánu nebo kostní dřeně
i) Pacienti se vzácným genetickým onemocněním, kteří pro svou intelektovou
nedostatečnost nebo vývojové poruchy chovaní, nebo další postižení,např. mobilityči respiračních funkcí jsou ve zvýšeném riziku závažného průběhu onemocnění covid-19
j) Pacienti s léčbou nebo stavy ovlivňující cíleně imunitní systém (imunosuprese)

2. Zdravotničtí pracovníci a pracovníci orgánů ochrany veřejného zdraví

a) Oddělení ARO, JIP
b) Urgentní příjem
c) Zdravotnická záchranná služba
d) Infekční oddělení
e) Plicní oddělení, lůžková interní a kardiologická oddělení, lékaři
otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku
f) Všeobecní praktičtí lékaři, praktičtí lékaři pro děti a dorost
g) Geriatrická oddělení, léčebny dlouhodobě nemocných
h) Pracovníci orgánů ochrany veřejného zdraví provádějící epidemiologická šetření v ohnisku nákazy
i) Pracovníci odebírají a zpracovávající biologické vzorky k vyšetření na COVID-19
j. Ostatní zdravotničtí pracovníci, zubní lékaři, farmaceuti.

3. Pracovníci a uživatelé pobytových a odlehčovacích sociálních služeb, poskytovatelé domácí zdravotní péče

4. Pracovníci kritické infrastruktury dle krizového zákona a nařízení vlády o kritériích pro určení prvku kritické infrastruktury – integrovaný záchranný systém, pracovníci energetiky, vláda, krizové štáby, armáda, pedagogičtí pracovníci a další.

5. Ostatní pracovníci orgánů ochrany veřejného zdraví provádějící výkon státního zdravotního dozoru, zaměstnanci dalších orgánů státní správy vykonávajících kontrolní činnost (např. SZPI, SVS ČR, ČIŽP, ČOI apod.)

6. Další pojištěnci, kteří mají zájem o očkování 

Očkovací plán je podle řídícího týmu Chytré karantény připravený tak, aby se očkovalo co nejrychleji. „Nechceme mít vakcíny v mrazácích. Připravovaný registrační a rezervační systém umožní dodané vakcíny co nejrychleji dostat k lidem, kteří se budou chtít naočkovat,“ napsali jeho zástupci na Twitteru.

V Česku se začalo s očkování proti nemoci covid-19 stejně jako v dalších zemích EU v neděli 27. prosince. Čtyři pražské a dvě brněnské nemocnice od té chvíle mohly využít 9750 dávek vakcíny od firem Pfizer a BioNTech. Dalších 19 500 dávek do Česka dorazilo ve středu.

Registrace očkování proti COVID-19.

Nemocnice čekají na vytvoření centrálního registru lidí již naočkovaných proti koronaviru podle metodiky ministerstva zdravotnictví. Registr vnese do očkování v republice přehled. Bude tedy díky němu jasné, kdo již vakcínu dostal. Každá z nemocnic si zatím vytváří svoji vlastní evidenci, kterou následně začlení do celorepublikového centrálního registru.

 

62 Odpovědi

 1. Jiri napsal:

  Chci se očkovat

 2. Hana Stehlíková napsal:

  Dobrý den, potřebovala bych koncem února odletět do Dubaje a chtěla bych se nechat očkovat proti Covidu 19 .
  Chtěla bych Vás poprosit o radu, co pro to mohu udělat

 3. KOUDELKA Radim napsal:

  chci se nechat očkovatproti cor viru je mi 93 let vysoký krev . tlak a diabet II typu s následky.

 4. PROSÍM, JE MI 82 ROKŮ A NEVÍM,KDE SE OČKOVAT, MOJE LÉKAŘKA MI SDĚLILA ŽE SE MÁM PŘIHLÁSIT PŘES INTERNET, ALE JÁ NEVÍM JAK, VŠECHNO MÁM PŘEČTENO, ALE STÁLE NEVÍM, JAK NA TO.. pROSÍM O ODPOVĚD, MOC DÍK,NECHCI, ABY MIPROŠLA DOBA 15. LEDEN 21

 5. Marie Rotterová napsal:

  Prosím, je mi 82 roků a nevím, kde se očkovat, moje lékařkami sdělila, že se mám přihlásit přes internet, ale já nevím jak, všechno mám přečteno, ale stále nevím, jak na to.prosím o odpověd,moc dík,nechci. aby mi prošla doba registrace 15.leden 21

 6. Marie Vilacka napsal:

  jak se zaregistrovat na očkování,když z IKEMu přišla SMS že po transplantaci ledvin se má zaregistrovat do 22.1. (kod LGEM) a na http://WWW.ikem.cz…. to nemůžeme najít.

 7. Jaroslava napsal:

  Jak to bude se seniory staršími 80 let, kteří mají sníženou mobilitu a nemají možnost se dostat do ockovaciho centra.

 8. Prosím kde se můžu objednat. Mám zájem jsem vozíčkář a mám těžkou bronchitydu. Děkuji Luboš

 9. svestkova monika napsal:

  dobrý den chtěla bych se zaregistrovat ze svoji sestrou,pracujeme u bezbezpečnostní agentury t.j. recepce.děkuji svestkova

 10. MD napsal:

  Kde se lze registrovat ?

 11. Blažková Veronika napsal:

  P

 12. Jan BRABEC napsal:

  Jsemu Vás zaregistrovaný od 18.1.2021 PIN 455128 A PRO REZERVACI TERMÍNU PIN 340294.Neznam postup jak termí n očkování od vás docílit.Dostal jsem od VÁS SMS 17.2.t,r. a podle obsahu SMS se k vám nedostanu. Děkuji čekám odpovědi. Brabec. 2.2.1931

 13. Ervín Vlček napsal:

  Je mi 86 let.V listopadu 2020 jsem prodělal koronavir. Prosím o zařazení do očkování v Pardubicích Krajský uřad Jana Kašpara společně s manželkou Zdeňkou Vlčkovou. Děkuji

 14. František Křesák napsal:

  Zaregistrovali jsme se v centrálním registru a pak jsme se dozvěděli, že může očkovat i náš praktický lékař. Ten uvedl, že když jsme zaregistrovaní v centrální registru, že on již nemůže registraci provést. Na telefonním čísle 800160166 jsme se dověděli, že nelze registraci zrušit ani převést na praktického lékaře. Dotaz: Co mám udělat, aby se registrace zrušila nebo převedla na ošetřujícího lékaře – mám za to, že dokud není provedena rezervace, není důvod toto neprovést. Vůbec nevidím důvod, že systém není vybaven možností zrušit registraci před rezervací, když očkování je dobrovolné!!!

  Děkuji.

  • Ladislav Kvasnička napsal:

   Dobrý den,
   jsem zaregistrovaný pro očkování ve skupině 70 let a více.
   Chtěl bych tam přidat kod pro chronic. nemocné XNRIRCMF.
   27.5.2021 mám nastoupit do lázní Karlova Studánka. Byl bych rád do té doby naočkovaný dvěma davkami.
   Děkuji Vám za pochopení a pomoc.
   Zdraví Ladislav Kvasnička, r.č- 490115270

 15. Monika napsal:

  Pěkný den kdy se budou registrovat astmatici.

 16. petr napsal:

  před deseti dny jsem objednal sebe a družku. oba nad 70.v televizi lžou že
  budeme očkováni v průměru do pěti dnů.je to tak pochybný průměr jako
  výše průměrného platu.
  kovidu zmar a nazdar.

 17. Karel Rys napsal:

  Před více než čtrnácti dny jsem zaregistroval sebe a manželku (oba 70+).-dodnes jsme neobdrželi tzv.PIN2.Má to tak být?

 18. IRENA TOLOČKOVA napsal:

  jmenuji se Irena Toločková r.č. 41 57 011-088-prosím tímto o poskytnuji vakciny. Zdravotně jsem vedena jako chron. pacient – důvod – l x zlomená pravá noha – berec a holení kost dále operace páteře L 4 – 5 pred 5 ti lety, před 2 lety zlomená L 1- dle MRI protruze L 3-4 pro osteoporozu páteře léčena na osteocentrum FK V HK, nyní levostraná gonartroza leveho kolena, prošla jsem opiátovou terapii důvod proč žádám tímto o vakcinu je následující 26.4. mám nastoupit na operaci I. I Implantátu. bydliště – Jaroměř, ul. J. Šímy č.p.775 p.č. 551 01 požaduji NEMOcnici NACHOD
  Bohužel, moje obvodní lékařka ještě nemá vakciny, aby mohla provést inj. děkuji

 19. Dobrý den,
  dnes mi přišel kód z FN Plzeň pro registraci chronicky nemocných pacientů k očkování. Zaregistrovala jsem se. Mám mít zprávu od lékaře, ale nevím vůbec kdo mě vybral. Zda endokrinolog nebo neurochirurg. Jak to zjistím?

 20. Nada napsal:

  Očkování nad 64 let.

 21. Ladislav Kvasnička napsal:

  Dobrý den,
  jsem zaregistrovaný pro očkování ve skupině 70 let a více.
  Chtěl bych tam přidat kod pro chronic. nemocné XNRIRCMF.
  27.5.2021 mám nastoupit do lázní Karlova Studánka. Byl bych rád do té doby naočkovaný dvěma davkami.
  Děkuji Vám za pochopení a pomoc.
  Zdraví Ladislav Kvasnička, r.č- 490115270

 22. miroslav gryc napsal:

  Je mi 75 let. 10. 3. 2021 mi přišel PIN 1. Na PIN 2 čekám tedy už více jak 20 dnů. Je to normální?

  • Petr Hruška napsal:

   12.3.jsme se s manželkou zaregistrovali na očkování.Je mi 77let manželce 75 let.Já už jsem naočkován 1.dávkou manželka ještě nedostala PIN 2.Jak je to možné a co má dělat.Prosím o odpověď co máme dělat.

 23. Vojtěch napsal:

  Nevím zda jsem registrován. Děkuji

 24. Honusová Jaroslava napsal:

  Chtěla bych se zaregistrovat na očkování. Jsem pedagog a nestihla jsem se registrovat do 28.3.2021. Prosím o radu.

 25. Eva napsal:

  Dobrý den pracuji jako sanitářka na zubni soukromé klinice.Je mi 46 let a mám vysoké BMI.Můj zaměstnavatel i Ja bych byla ráda očkovaná .Jak je možné se dostat k vakcíně děkuji

 26. Stanislav Marek napsal:

  V srpnu mi bude 65 jsem diabetik ,kardiak obézní mám zájem o vakcinaci.

 27. Jiří Salát napsal:

  Dobrý den,
  předem se omlouvám,pokud nejsem na správné adrese,ale potřeboval bych prosím poradit,co mám dělat…když na druhý termín očkování nebudu v místě bydliště-mám být zrovna na dovolené,pokud to tedy půjde.
  První termín mám na 21.4.2021/ to je v pořádku/ a druhý termín má být 2.6.2021/v tuto dobu nebudu v dosahu očkovacího místa/,na koho se mám obrátit ze změnou o pár dnů později.
  Jsem 65+.Termín přišel na mail,nevím,kde se může druhý termín změnit,tak prosím o radu.
  Děkuji.
  S pozdravem Jiří Salát

 28. Stanislav Marek napsal:

  Jsem z čáslavi a žádám o očkování .

 29. Pavel Holan napsal:

  Dobrý den,ráda bych zaregistrovala manžela na očkování.Od pátku bude povoleno 60+.Manžel je řidič vnitrostátní kamionové dopravy.Má vysoký tlak a revmatoidní artritidu.Ročník 1958.Spádová nemocnice Bulovka.Děkuji za odpověď Holanová

 30. Růžena Táborská napsal:

  Nevím jak se zaregistrovat na očkování proti koronaviru

 31. Jan Klement napsal:

  Očkovaná na covid.

 32. Očkování covid 2021

 33. Helena Bosáčková napsal:

  Mám dotaz, v případě očkování – může být očkován občan ČR žijící v zahraničí, zdravotko si platí v zahraničí. Může být o očkovánín zde v ČR a chce si to zaplatit. Je to možné? Jak má postupovat? Děkuji za info.

 34. Yveta Němcová napsal:

  Dobrý den, 5.5.2021 jsem se zaregistrovala očkování.
  13.5. ještě stále nemá druhý pin pro termín.
  Jak mám postupovat dál?
  MÁM ZRUŠIT OČKOVÁNÍ A ZNOVU SE ZAREGISTROVAT?

 35. Petr Janicek napsal:

  Chci se očkovat

 36. milan napsal:

  chci se ockovat

 37. Jiri Franta napsal:

  Chtel bych se ockovat proti kovidu 19 nemam rymu ani kasel.

 38. Jiri Franta napsal:

  Chtel bych se nechat ockovak proti kovidu 19 nejsem nachlazeny a nemem rymu at uz to mam vse za sebou-

 39. Jiri Franta napsal:

  vevim co tam mam napsat

 40. Jiri Franta napsal:

  1956 Hranice na Morave

 41. Jiri Franta napsal:

  1956 Hramice na Morave 560929-2084

 42. Jiri Franta napsal:

  1956 Hranice 739154964 tel.

 43. Martin napsal:

  Dobrý den, jsem 46 letý ID III. stupně. Čeká mě operace nádoru v hlavě a nevím nic o čekací době na očkování, ani jak se zaregistrovat. Děkuji

 44. milan napsal:

  chci se ockovat faizr klatovy

 45. Eva napsal:

  Dobrý den, jedná se o dobrovolné očkovaní, u kterého mi nikdo neposkytne záruky ohledně vedlejšich účinků či smrti, prosím tedy o altertativní řešení aniž bych musela podstupovat testy ve vašich střediscích, když se testujeme v práci. Nechci být vašim systémem diskriminována……

 46. Miroslav Matějíček napsal:

  Nic ve zlém vážení ale hora pitomosti co tu je uvedena nevede nikam hlavně kde hledat ten správný postup je tu ve stylu hledej šmudlo když chci registraci údajně že přes telefon takto připomíná discoteku ve stylu web mimo provoz .Což mě připomína i u sčítení lidu hora nemyslných položek až kohosi jsem z jezdil tak jako vás a hned byl formulář na světě hold tady to hold normálně řícz nejede než zas zvýšit hlas. Hold potom nech se nikdo nediví že stakovým to přístupem každého to odradí takže máte co napravovat

 47. Věra Spanilá napsal:

  Jako najít formulář na registraci je teda nadlidský úkol! Myslím,že už to více jak rok posloucháme všude a ještě bych to měla číst a hledat! Proč to dělat jednoduše když to jde složitě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *