Registrace očkování proti koronaviru COVID-19

centrální registr očkování proti COVID-19

Registrace očkování proti koronaviru COVID-19

Nejprodávanější zboží:

    
České roušky 50 ks České FFP2 respirátory Antigenní RychloTEST  Angigenní test ze slin  
České roušky a FFP2 respirátory

Návod k registraci očkování proti COVID-19 koronavirus

PODROBNÝ NÁVOD očkování proti COVIDu.

Stručný návod k registraci očkování proti COVID-19 krok po kroku:
 • Zájemce o očkování z řad zdravotníků nebo seniorů se nejprve registruje na webu crs.uzis.cz nebo registrace.mzcr.cz a telefonní linku 1221
 • Při vstupu do formuláře zadáte telefonní číslo, na které přijde kód pro potvrzení, což je bezpečnostní opatření proti neoprávněnému přihlašování do počítačových programů.
 • Přihlášený bude poté zadávat jméno, trvalé bydliště, rodné číslo a číslo a název své zdravotní pojišťovny, vybere také preferované místo, kde se chce nechat očkovat.
 • Až očkovací centrum vypíše první volné termíny, bude si je moci přihlášený zájemce rezervovat.
 • Bude na to registračním systémem upozorněn pomocí SMS a přijde mu další kód, kterým svou rezervaci potvrdí.
 • Vybírat si rovnou bude termín pro obě dávky.

Registrace k očkování pro seniory

Přehledně: Registrace k očkování pro seniory startuje v pátek. Takhle bude vypadat

Registrace na očkování proti covidu-19 začne v pátek 15. ledna v 08:00. Na tiskové konferenci ministerstva zdravotnictví do dnes řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Hlásit se mohou lidé starší 80 let přes web crs.uzis.cz nebo telefonní linku 1221. S přihlašováním jim mohou pomoci další osoby, například příbuzní, ale také jejich praktičtí lékaři. Potřeba je k potvrzení registrace mobilní telefon. Jedná se i o možnosti registrace v lékárně. Zdravotníci se mají podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) hlásit dál přes zdravotnická zařízení, registrace pro ně začne 18. ledna nebo nejpozději 22. ledna. Sledujte tiskovou konferenci premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) ke spuštění systému.

„Důvodem je to, aby se někdo nepokoušel podvádět. Během víkendu bude systém provázaný s databází zdravotníků v ČR,“ řekl ministr k pozdější registraci pro zdravotnické profese. Pomoci seniorům s přihlašováním mohou také například praktičtí lékaři, jedná se také o lékárnách.

Kdy jejich očkování začne, není přesně určeno, termíny si určí sama rezervační místa podle kapacit. Dohromady bude v první etapě očkováno asi 830.000 lidí, kromě seniorů nad 80 let a bydlících v domovech důchodců také všichni zdravotníci. Podle vakcinační strategie by se to mělo zvládnout za leden a únor.

„Registrace a rezervace nemusí nutně proběhnout ve stejném termínu. Určitě se nestane, že všichni lidé, kteří se zaregistrují hned první den, dostanou termín, protože vakcín je omezení množství,“ řekl Blatný.Očkování v různých centrech může být podle jejich kapacit či dodávek vakcíny zahájeno v různý čas. V současné době je jich 31, většinou při velkých nemocnicích. Postupně budou vznikat také velkokapacitní centra například v kulturních domech, sportovních halách nebo dalších místech s možností parkování většího množství lidí. Za prvních 18 dní bylo v Česku vakcínu dostalo 70 tisíc lidí. Nově musí centra každého nahlásit do systému v den, kdy byl očkován. Dodáno bylo dosud 196.000 dávek vakcíny od firem Pfizer a BioNTech a 8400 od firmy Moderna.

ZDROJ: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/666475/prehledne-registrace-k-ockovani-pro-seniory-startuje-v-patek-takhle-bude-vypadat.html

 

5 Odpovědi

 1. František Seher napsal:

  Chci zjistut jestli je můj manžel zaregistrován?

 2. Martina Bláhová napsal:

  Dobrý den,
  nějak mi není jasné, kam se poděla skupina diabetiků, která byla mezi ohroženými skupinami. Bohužel ne všichni diabetici jsou ve věkové skupině 70+. Tak tedy proč není v registru tato skupina zahrnuta? A kdy bude? Děkuji

 3. Prosím o sdělení,zda obě dávky musí být aplikovány na stejném místě.Momentálně jsem u dcery,ale budu se po Velikonocích vracet na Moravu.,kde bych absolvovala druhé očkování Potřebuji vědět,zda mám podstoupit první dávku v Lounech,nebo obě až u mně doma.Děkuji

 4. Zdeněk Jančálek napsal:

  mám zájem o registraci očkování proti viru kovidu 19

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *