Očkovací centra Ostrava proti COVIDu černá louka

centrální registr očkování proti COVID-19

Očkovací centra Ostrava proti COVIDu černá louka

Velkokapacitní očkovací centrum Ostrava

Velkokapacitní očkovací centrum na ostravském výstavišti Černá louka se otevře zřejmě až v polovině února. Do té doby budou kraji stačit nemocnice či kliniky, které se do očkování veřejnosti zapojí.

Vakcinační strategie počítá s tím, že v první fázi budou očkováni především zdravotníci, kteří se starají o nemocné s covidem-19, senioři v domovech seniorů a také personál těchto zařízení a dále pak právě lidé starší 80 let, protože mají vyšší pravděpodobnost těžkého průběhu nemoci. Rezervační systém pro očkování proti covidu-19 bude pro lidi nad 80 let spuštěn 15. ledna, pro ostatní pak od 1. února.

 

4 Odpovědi

 1. Jaromír Vidlář napsal:

  Sdělte prosím možné termíny očkováni – PIN2: 499118
  Děkuji Vidlář

 2. Jaroslava Novotná napsal:

  Registrace proběhla bezproblémově, do týdne jsme byli s manželem dnes naočkováni a musíme vyslovit poděkování všem, kteří na tomto pracovišti(Černá louka Ostrava) se věnují klientům.
  Celé očkování proběhlo velmi rychle a odborně. Jsme velice spokojeni s tímto poznáním, které se hodně liší od mnoha negativních komentářů v mediích,které občanům nepřidávají na klidu v této těžké době.
  Ještě jednou děkujeme všem zdravotníkům, kteří se o nás starají a při dnešním očkování nám to potvrdili.
  Jaroslava a Zdeněk Novotní

 3. josef marášek napsal:

  dobrý den – nepatřím mezi komentátory nejraději všeho , ale tentokrát si to neodpustím , podstoupil jsem očkování v OC na černé louce – nelze jinak než říci vše SUPER ! organizace , přístup veškerého personálu , výběr místa atp , po těch všech rádoby odborných žvástech ,to je místo kde na ně okamžitě zapomenete

 4. Věra napsal:

  Dobrý den Vám přeji. Chtěla bych se Vás zeptat na toto. Dne 25.3. 2021 jsem se zaregistrovala na očkování proti Covidu – 19 na Černou Louku v Ostravě. Bylo to v rámci registrace chronických pacientů (mimo jiné jsem i diabetik). Jsem ročník 1972. Ještě mi ale stále nepřišel PIN č. 2, tak se Vás chci zeptat, kdy tak asi příjdu na řadu? Děkuji za Vaši odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *