Objednat očkování proti COVIDU

centrální registr očkování proti COVID-19

Objednat očkování proti COVIDU

očkování proti covidu

Nejprodávanější zboží:

    
České roušky 50 ks České FFP2 respirátory Antigenní RychloTEST  Angigenní test ze slin  
České roušky a FFP2 respirátory

Na očkování proti covidu se bude objednávat od února, oznámil Babiš

Centrálni REGISTR OČKOVÁNÍ proti COVIDU. Registrace očkování na COVID.

Od 15. ledna bude spuštěn rezervační systém na očkování pro seniory nad 80 let. Od 1. února bude systém spuštěn pro všechny občany. 

Senioři nad 80 let si budou moci rezervovat termín osobně, přes svého praktického lékaře, případně zavoláním na linku 1221, kde s nimi bude žádost vyplněna, tvrdí Babiš.

Ostatní občané se budou moci objednat od února s tím, že vyplní konkrétní údaje o svém věku, zdravotním stavu a povolání. Systém jim následně určí termín očkování. Správnost údajů bude podle premiéra ověřována, aby nedošlo ke zneužívání.

O pořadí rozhodne systém

„Systém to naprogramuje a samozřejmě každý, kdo se tam rezervuje, musí vyplnit údaje,” tvrdí Babiš. Zdravý člověk, kterému je 66 let, podle Babiše dostane termín později než například pětašedesátiletý zájemce s vysokým tlakem, obezitou nebo závažným onemocněním plic. Očkování COVID.

Dříve přijdou na řadu i lidé trpící cukrovkou či onemocněním ledvin. Za zaměstnání budou preferováni pracovníci integrovaného záchranného systému, kritické infrastruktury, zdravotnictví, školství či sociálních služeb.

„Byl bych rád, kdybychom to stihli do konce září,“ řekl Babiš k očkovacímu plánu.

Očkovací látka bude v průběhu ledna přicházet „každý čtvrtek”.

Možné zlepšení v polovině ledna

„Situace není dobrá, je jiná,“ tvrdí Babiš k aktuální situaci zdravotnického systému.

„Každý chce předvídatelnost. Ať mi někdo řekne, jak se budou lidi chovat,“ posteskl si premiér nad tím, že lidé některá opatření nedodržují a jsou frustrovaní.

Pokud lidé budou opatření dodržovat, v polovině ledna by se podle něj mohla situace začít zlepšovat.

Podle Babiše bude rok 2021 složitý. „Do normálu” bychom se podle něj mohli vrátit v roce 2023.

Zeman prý vyčkává

Babiš, který očkování podstoupil jako první, uvedl, že měl poté krátce zvýšenou teplotu. Jiné vedlejší účinky podle svých slov neměl.

O tom, že by již byl očkován prezident Miloš Zeman, nemá informace. Hlava státu podle něj čeká, až bude k dispozici vakcína, která se bude aplikovat v jediné dávce.

ZDROJ: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/na-ockovani-proti-covidu-se-bude-objednavat-od-unora-oznamil-babis-40346713

 

12 Odpovědi

 1. Toumiaova napsal:

  Dobry den,
  Prosim: – O adresu na Centralni registr na ockovani – Covid- 19
  – Kde najdu presny postup , jak se registrovat?
  – Kde najdu podobu ( model ) “ FORMULARE K PRIHLASENI NA OCKOVANI PROTI COVID- 19

  Dekuji

 2. Ladislav Šedivý napsal:

  Dobrý den,jsem přihlášen a evidován na očkování Covid 19 /nemocnice Motol/,jak budu vyrozuměn,že jsem v pořadí.Mám obavu, abych termín nepropásl.Děkuji za odpověď.Šedivý.

 3. květoslava Řádová napsal:

  přihlášení k očkování jsem absolvovala,obdržela jsem registrační kod při snaze přihlášení v nemocnici Beroun jsem obdržela termín březen.Je to s podivem,protože jsem kardiak s implantovaným kardiostimulátorem a diabetik přesto jsem byla zařazena ve svých 88 letech na takový pozdní termín.Jak se tedy třídí zájemci o očkování?
  Nvíc podle pokynů jsem se dotazovala v nemocnici na termín a vždy jsem obdržela okamžitě další kod pro očkování.Mám jich již celkem 5 slovy pět kod.Který je tedy platný a jak je možné že mě neevidují pod první číslem kodu a dávají mě další a další čísla kodu?

 4. květoslava Řádová napsal:

  přihlášení k očkování jsem absolvovala,obdržela jsem registrační kod při snaze přihlášení v nemocnici Beroun jsem obdržela termín březen.Je to s podivem,protože jsem kardiak s implantovaným kardiostimulátorem a diabetik přesto jsem byla zařazena ve svých 88 letech na takový pozdní termín.Jak se tedy třídí zájemci o očkování?
  Nvíc podle pokynů jsem se dotazovala v nemocnici na termín a vždy jsem obdržela okamžitě další kod pro očkování.Mám jich již celkem 5 slovy pět kod.Který je tedy platný a jak je možné že mě neevidují pod první číslem kodu a dávají mě další a další čísla kodu? Dosud jsem neobdžela žádnou odpověď!!

 5. Barbara napsal:

  Vazeni, chtela jsem se zeptat, kde bych mohla zaregistrovat svou 95 letou maminku, je v podstate imobilni, v domaci peci. Prakticka lekarka, na dotaz o ockovani, sdelila, ze ona to ‚nedela‘. Vzala si jen telefonni cislo.
  Na koho je mozne se obratit?
  Dekuji za odpoved. ‚Znepokojena dcera‘

 6. OLGA bERANKOVA napsal:

  CHTELA BYCH SE NECHAT B ZARADIT DO OCKOVANI NA KOVID 19 MAM DVA STENY A UZIVAM LEKY eUTTTTHYROX 75 gODASAL 100 KAPIDIN 10 SOTIS 40 tOLUCOMBI 80=12.5 JSEM ALERGIK NA SALICYLATY,AMIDOPYRIN, FENACIETIN, bVIT, KETAZON.PREP.

 7. Jana Dvořáková napsal:

  Vážení , hned 15. 1. jsem registrovala moji devadesátiletou maminku na očkování, dostali jsme PIN2. Pod uvedenými termíny bylo sdělení, že jsou obsazené. Po telefonu mi bylo posléze sděleno, že obdržím na můj telefon, který jsem do registru udala, SMS s termínem očkování.
  Dnes je 15.2. – tedy je to už měsíc, zatím jsme žádnou SMS neobdrželi . Můžete prosím ověřit, jak to je, obávám se, jestli jsme někde něco neudělali špatně. Pomohlo by mi, kdybyste to zkontrolovali – děkuji za Vaši pomoc přes můj email :
  charbulka@email.cz, nebo na telefon 792314560
  Maminka by měla jít na očkování nejspíš do Nemocnice Pardubice, nebo Hradec Králové… Děkuji za odpověď

  Jana Dvořáková

 8. Eva Masáková napsal:

  Proboha jak můžete chtít po našich seniorech, aby se registrovali na stránkách, kde nelze najít stránku ani odkaz aby se mohli zaregistrovat. Hledám to za ně už dobrou půl hodinu a točím se stále dokola! To nejsou vaši IT pracovníci schopni dát info hned nahoru na první stranu????
  Opravdu jsou extra šikovní !!!

 9. Marta napsal:

  Prosím o návod k přihlášení k registraci pro chronicky nemocné. Dle vlády se můžeme očkovat dnešním dnem, ale registr mě nepustil. V nabídce jsou jen senioři a zdravotníci a školští pracovníci. Děkuji za pomoc.

 10. Jaroslava Habichová napsal:

  Jsem onkologický pacient a dostala jsem kod na vakcínu proti Covid 19

 11. Pavel Plecitý napsal:

  zajímá mně proč ještě nemám s manželkou být očkován, když máme registraci
  od 10. března i když mám cukrovku a vysoký tlak a manželka zlomenou ruku a
  odmítnutou operaci?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *