Centrální registr očkování

centrální registr očkování proti COVID-19

Centrální registr očkování

ockovani covid19 koronavirus

Nejprodávanější zboží:

    
České roušky 50 ks České FFP2 respirátory Antigenní RychloTEST  Angigenní test ze slin  
České roušky a FFP2 respirátory

Nemocnice čekají na vytvoření centrálního registru lidí již naočkovaných proti koronaviru podle metodiky ministerstva zdravotnictví. Registr vnese do očkování v republice přehled. Bude tedy díky němu jasné, kdo již vakcínu dostal. Každá z nemocnic si zatím vytváří svoji vlastní evidenci, kterou následně začlení do celorepublikového centrálního registru očkování.

ZDROJ: https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ceka-se-na-registr-ockovanych-40346361

 

17 Odpovědi

 1. Dobry den mam prosbu ,kde se mohu nechat naockovat na koronavir jsem z Plzně . Mam astma ,apnoe sníženou imunitu ,manzel je diabetik a trpí apnoe dekuji Kubastova

 2. Prosím kde se můžu registrovat je 48mam těžkou bronchitydu a jsem vozíčkář děkuji Polanský. Jsem z Šumperka

  • martin napsal:

   dobry den – chtěl bych zaregistrovat rodiče a taky jsem niv nenašel – odpověděl Vám někdo ? děkuji sem taky šumpersko

 3. Petr Josef napsal:

  Nikde jsem zatím nenašel žádost o registraci na očkování,všude píšete, že se má přihlásit pomocí emailu, ale jak, když jsem jej na internetu nikde nenašel? Mám 84 let trpím CHOPN, DIA 2, diabet. nohy, artrozou kloubů, v červenci operaci ledviny s pozitivním nálezem. Děkuji za odpověď.

 4. Prosím kde najdu výsledky příhlášení na očkováni covid19 poslal jsem veškeré podklady mám zaslanýn
  PIN2 645386 termín je na ůnor ale nemám zapsaný den ani hodinu můžete mi poradit kde se to dá zjistit.Děkuji za zprávu.

 5. Milan Gebauer napsal:

  Dobrý den, jsem kategorie 70+ a 5.3.jsem se zaregistroval, po doručení PIN1 jsem vyplnil dotazník, na který jsem dostal odpověď,že do několika dnů mi bude zaslán PIN2, se kterým se budu moci zarezervovat na termín očkování. Nemohlo dojít k „vymazání“ mé registrace, nebo mám dále čekat na zaslání PIN2 a asi jak dlouho to může trvat ? Děkuji za odpověď.
  Milan

 6. Jana Malá napsal:

  Již jsem již očkována, mám certifikační list.Děkuji

 7. Marie Kopečná napsal:

  dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy se můžu registrovat a kde. Mám 65 let
  mám cévní potíže užívám cyclo 3 a godasal dále chodím na interní ambulanci ze srdcem
  nedomykají 2 chlopně. A dále se léčím se štítnou žlázou a s bezlepkovou dietou. Děkuji

  • Dáša Zoubková napsal:

   Dobrý den,
   Chtěla jsem se informovat. Jsem zaregistrovaná od 1.3. 2021 na očkování Covid-19.
   Očkovací centrum Jihlava, Hruškovy Dvory.
   Jsem narozená 25. 1. 1951.
   Dosud mi nepřišel PIN2, abych si mohla zajistit rezervaci.
   Kdy k tomu dojde.
   Děkuji . Hezký den.

 8. Šárka Svojtková napsal:

  Dobrý den. Mám dotaz. Mezi lednem a únorem 2021 jsem prodělala covid. Jsem učitelka 1. stupně a navíc mám vysoký tlak, se kterým se léčím již několik let. Navíc jsem chronicky nemocná s půduškami a s plícemi po několika prodělaných zápalech plic. Nyní jsem zaregistrována na očkování od 28.3., mám první PIN, ale dále se nic neděje. Mám trochu obavy, když se vrátím 12.4. do školy a se mnou se vrátí dalších 50 dětí……Očkování zatím není v dohledu a moje imunita není již leta dobrá. Jsem z Příbrami a čekám na druhý PIN….kdy vlastně půjdu na očkování? Děkuji za odpověď.

 9. milos hrivko napsal:

  jsem diabetik vysoky krtevni tlak

 10. Marie Hudcová napsal:

  Jsem 70+, zaregistrovaná od 1/3 do FN Plzeň, od 26/3 zaregistrovaná s kodem chronického pacienta tamtéž. Od té doby čekám na PIN2 a možnost rezervace termínu. 6/4 večer mi přišla sms ( a jak vím nejen mně) o přesunutí registrace do Velkokap. očk. centra Plzeň Skvrňany – prý pro možnost dřívějšího očkování. Dnes je 9/4 a já stále čekám na možnost rezervace. Ráda bych věděla kdy se už dočkám, volat na info linku je jako volat z okna, info nulová, nikdo nic neví.

 11. Alois Hájek napsal:

  Dobrý den ,
  s manželkou jsme již absolvovali obojí očkování vakcínou , já jsem obdržel na e-mail certifikát o proběhlém očkování prakticky obratem, manželka ani po 10 dnech stále nic , na koho se mohu obrátit s dotazem?

 12. Stanislav Marek napsal:

  Jsem z čáslavi v srpnu mi bude 65 let jsem obézní diabetes 20 let insulin prášky.

 13. Jarmila Procházková napsal:

  Dobrý den,
  učím na ZUŠ, kam od tohoto týdne dochází řada žáků bez povinnosti testování, my učitelé se testujeme. Na kód pro objednání termínu očkování čekám od 8. března (8:18 h), je to celé v pořádku?
  Děkuji, J. Procházková

 14. marie napsal:

  Dobrý den chci se informovat jak to je s registrací jsme manžele a zaregistrovali jsme se v jeden den a to 14.4.2021 a já už mám za sebou první dávku a manžel ještě čeká i když je 70+ a já jsem 60+ tak jak to tedy je a jak dlouho bude čekat u nás sousedka je taky naočkovaná a je 50+ děkuji za brzkou odpověd jurikova

 15. marie napsal:

  Dobrý den chci se informovat jak to je s registraci já mám první dávku a manžel který je 70+ještě stale čeká jsme oba dva zaregistrovaný od 14.4.2021 a tak tda nevim jak to je ja jsem 60+ ateda uz mam první davku a manzel stale ceka dekuji za odpoved

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *