Centrální registr očkování

centrální registr očkování proti COVID-19

Centrální registr očkování

ockovani covid19 koronavirus

Nejprodávanější zboží:

    
České roušky 50 ks České FFP2 respirátory Antigenní RychloTEST  Angigenní test ze slin  
České roušky a FFP2 respirátory

Nemocnice čekají na vytvoření centrálního registru lidí již naočkovaných proti koronaviru podle metodiky ministerstva zdravotnictví. Registr vnese do očkování v republice přehled. Bude tedy díky němu jasné, kdo již vakcínu dostal. Každá z nemocnic si zatím vytváří svoji vlastní evidenci, kterou následně začlení do celorepublikového centrálního registru očkování.

ZDROJ: https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ceka-se-na-registr-ockovanych-40346361

 

12 Odpovědi

 1. Dobry den mam prosbu ,kde se mohu nechat naockovat na koronavir jsem z Plzně . Mam astma ,apnoe sníženou imunitu ,manzel je diabetik a trpí apnoe dekuji Kubastova

 2. Prosím kde se můžu registrovat je 48mam těžkou bronchitydu a jsem vozíčkář děkuji Polanský. Jsem z Šumperka

  • martin napsal:

   dobry den – chtěl bych zaregistrovat rodiče a taky jsem niv nenašel – odpověděl Vám někdo ? děkuji sem taky šumpersko

 3. Petr Josef napsal:

  Nikde jsem zatím nenašel žádost o registraci na očkování,všude píšete, že se má přihlásit pomocí emailu, ale jak, když jsem jej na internetu nikde nenašel? Mám 84 let trpím CHOPN, DIA 2, diabet. nohy, artrozou kloubů, v červenci operaci ledviny s pozitivním nálezem. Děkuji za odpověď.

 4. Jana Malá napsal:

  Již jsem již očkována, mám certifikační list.Děkuji

 5. Marie Kopečná napsal:

  dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy se můžu registrovat a kde. Mám 65 let
  mám cévní potíže užívám cyclo 3 a godasal dále chodím na interní ambulanci ze srdcem
  nedomykají 2 chlopně. A dále se léčím se štítnou žlázou a s bezlepkovou dietou. Děkuji

 6. Šárka Svojtková napsal:

  Dobrý den. Mám dotaz. Mezi lednem a únorem 2021 jsem prodělala covid. Jsem učitelka 1. stupně a navíc mám vysoký tlak, se kterým se léčím již několik let. Navíc jsem chronicky nemocná s půduškami a s plícemi po několika prodělaných zápalech plic. Nyní jsem zaregistrována na očkování od 28.3., mám první PIN, ale dále se nic neděje. Mám trochu obavy, když se vrátím 12.4. do školy a se mnou se vrátí dalších 50 dětí……Očkování zatím není v dohledu a moje imunita není již leta dobrá. Jsem z Příbrami a čekám na druhý PIN….kdy vlastně půjdu na očkování? Děkuji za odpověď.

 7. milos hrivko napsal:

  jsem diabetik vysoky krtevni tlak

 8. Marie Hudcová napsal:

  Jsem 70+, zaregistrovaná od 1/3 do FN Plzeň, od 26/3 zaregistrovaná s kodem chronického pacienta tamtéž. Od té doby čekám na PIN2 a možnost rezervace termínu. 6/4 večer mi přišla sms ( a jak vím nejen mně) o přesunutí registrace do Velkokap. očk. centra Plzeň Skvrňany – prý pro možnost dřívějšího očkování. Dnes je 9/4 a já stále čekám na možnost rezervace. Ráda bych věděla kdy se už dočkám, volat na info linku je jako volat z okna, info nulová, nikdo nic neví.

 9. Alois Hájek napsal:

  Dobrý den ,
  s manželkou jsme již absolvovali obojí očkování vakcínou , já jsem obdržel na e-mail certifikát o proběhlém očkování prakticky obratem, manželka ani po 10 dnech stále nic , na koho se mohu obrátit s dotazem?

 10. Stanislav Marek napsal:

  Jsem z čáslavi v srpnu mi bude 65 let jsem obézní diabetes 20 let insulin prášky.

 11. Jarmila Procházková napsal:

  Dobrý den,
  učím na ZUŠ, kam od tohoto týdne dochází řada žáků bez povinnosti testování, my učitelé se testujeme. Na kód pro objednání termínu očkování čekám od 8. března (8:18 h), je to celé v pořádku?
  Děkuji, J. Procházková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *